MAKK 7. Blog Tur : Cast


   Aimee Agresti'nin Illuminate kitabı film olsaydı kim oynardı ? İşte benim gözümde oynaması gereken oyuncular ;


Haven Terra : Haven için en uygun kişi Emma Roberts olurdu bana göre. Haven'nın kırılgan bir kişiliği var ve Emma bu rolün altından kalkabilirdi. Üstelik beyaz teni ve göz rengi
itibari ile de Haven'ın dış görünüşüne uyuyor. 


Lucian Grove : Lucian'daki karizma , sert çocuk tavırları bir tek Dave Franco'da var. Lucian'nın dış görünüşlerine de birebir uyuyor. Kısa saç , koyu kahverengi göz rengi , uzun boy , kaslı bir vücut. Kırmızı lensi de taktık mı Lucian Grove 'a dönüşebilir. 


Lance :  Lance , otele Haven ile eş zamanlı gelen bir stajyer. Başlarda kendisini pek göremezsek de sonra Haven ile yakınlaşmaya başlarlar. Gözlüklü , sessiz , zeki bir karakter. Jamie Blackley'in gözlüklü hali oynasa filmde tadından yenmez.Aurelia Brown : Genç ve disiplinli otel yöneticisi Aurelia aynı zamanda Haven'ın birinci dereceden patronu. Soğuk ve mesafeli davranışları onu tamamen ulaşılmaz biri gibi gösterse de Lucian'a karşı sıcak davranışları her okuyucuyu sinir edecek cinsten. Şeytanın sağ kolu. Bu karakter için Teresa Palmer uygundur diye düşünüyorum. 


Dante : Yazarın oluşturduğu en klişe karakter diyebilirim. Dedikoduyu ve yemek yapmayı seven , çok konuşan bir eşcinsel karakter. Daha farklı bir gay tiplemesi oluştursaydı daha iyi olabilirdi. Kendisini GBF'den tanıyor olabilirsiniz :) İşte Dante'yi oynayacak Michael Willett...

Beckett : Tüm pis işlerde asker olarak ön plana atılan kaslı , uzun boylu bir kötü çocuk Beckett. Haven'ın başına az iş açmadı. Jai bu karakter için uygundur :D    Eğer 'Bana Ruhunu Ver' film olsaydı siz kimin oynamasını isterdiniz ? Benim seçimlerimden değiştirmek istediğiniz oyuncular var mı ? Yorum olarak belirtmeyi unutmayın :) 


2 yorum:

 1. Lance çok tatlı olmuş ya.. ;)
  Lucian da "cuk" oturmuş yani :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :D Lucian'ı oynayacak kişiyi seçmeden önce bayağı düşünmüştüm ama değdi :D

   Sil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI