YORUM : Kalbimi Salla - Michelle A. Valentine

İyi kız Lane, Noel Falcon'dan ayrıldığı için son dört yıldır pişmanlık içinde. Rock yıldızı olma hayallerinin onu bir yere götürmeyeceğini söylediğinde mantıklı davrandığını düşünüyordu. Ama şimdi kendi kariyeri durgunken, onun bir rock tanrısı olduğunu görünce ne kadar yanlış yaptığını anlıyor. Noel, Lane'in staj yaptığı pazarlama şirketini kiraladığından Lane onu yeniden görmek zorunda kalacak. Hayalindeki yöneticilik işini şirkette garantilemek istiyorsa, Noel'i ikna etmek ve müşteri olarak kazanmak zorunda. Ne yazık ki kalbini kırdığı için Noel hâlâ ona kızgın.Lane'in şirketi, Noel'in dikkatini çekmesi için onu Black Falcon konserine gönderdiğinde, onu görür görmez Lane'in hisleri allak bullak olur ve onu unutmadığını anlar. Ama Noel'in hayranlarıyla olan sayısız kaçamakları ve kendini beğenmiş tavırları, onu, bir zamanlar sevdiği aynı adam olmadığına inandırır. Görünüşe göre Noel şimdi sadece Lane'in vücudunu istemektedir. İşi kazanmak için ona ihtiyacı olduğunu söylediğinde, Noel değişmiş bir adam olduğunu Lane'i kendisiyle turneye gelmeye zorlayarak ispatlar. Lane, Noel'in teklifini istemeyerek kabul ettikten sonra onu memnun etmek için ne gerekiyorsa isteyerek yapmaya başlar, bu onun baştan çıkarıcı isteklerine boyun eğmek de olsa... Lane çok geçmeden kandırmacanın tehlikeli bir oyun olduğunu ve oynayanın sadece kendisi olmadığını anlayacaktır. Söz konusu aşk olduğunda yapabileceğin tek hata, peşinden gitmemektir.

Orijinal  Adı : Rock the Heart 
Seri Sıralaması : Black Falcon Serisi #1
Goodreads Puanı : 4.05 (24,783 oylama)
Sayfa Sayısı : 272 sayfa
Yayınevi : Aspendos Yayınevi 
Etiket Fiyatı : 18 tl


***
  Kitabın konusunu uzun uzun açıklamaya gerek görmüyorum çünkü arka kapak yazısında az çok söyleyebileceğim şeyler yazıyor. Sayfa sayısı az olduğundan yazar kurguyu tam oturtamadan olayları hızlı bir şekilde anlatmak zorunda kalmış. Ya da çok hızlı bir şekilde anlattığından kitabın sayfa sayısı az.  Demek istediğim bu kız ne zaman turneye katıldı , ne zaman kendini 4 tane rockçı ile aynı karavanda buldu anlayamadım. Her şey göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşti. 
  Sonu da beni pek tatmin etmedi. 20-25 sayfa öncesinde olacakları kestirebiliyorsunuz zaten. Bu yüzden de sonlara doğru olay akışı hızlansa da ne olacağını bildiğim için kitabı sevemedim. 
   Kitap hakkımda sevdiğim özelliklere değinecek olursak kapağı çok hoşuma gitti. Normalde modellerin -özellikle yüzleri gözükecek şekilde- konulduğu kapakları sevmesem de bu kapak orjinalinden yüz kat daha iyi. 
  Bir de kitabın erotik olmasından dolayı sürekli sevişme sahneleri beklemiştim.Genelde son zamanlarda basılan erotik kitaplarda karakterler tavşanlar misali oluyor çünkü. Neyse ki Kalbimi Salla'da bulunan yatak sahneleri tam yerindeydi. Direk ilk görüşte yatağa girmedi ana karakterimiz ki bu artık erotik kitaplarda az bulunur bir durum. 


not : Bu yazı Kristal Kitap blogunun Okuma Partisi adına yazılmıştır. Puanım : 3/5

2 yorum:

  1. Merakımı cezbetmeyen bir kitaptı. Temelli uzaklaştım kitaptan. :D Bi ara her şeye rağmen almayı düşünüyordum ama iyi ki almamışım. :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ben de keşke almasaydım dedim okuduktan sonra. Çerez niyetine okunacak kısa kitaplardan :)

      Sil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI